Yemek Sepeti Joker İndirim Yakalama Yöntemleri

 

Yemek Sepeti Joker

Yemek Sepeti Joker Uygulaması Nedir?

Yemek Sepeti uygulaması; herkesin telefonuna indirip de silemediği, artık hayatımızın bir parçası haline gelen uygulamalardandır. Karnı acıktığında hemen telefonuna sarılanlar, yemek sepeti joker indirimi hakkında pek çok bilmediğiniz yöntemleri sizlere sunacağız. Yemek sepeti joker indirimi kişiye özel uygulanan indirimlerden oluşmaktadır. Kullanıcıların yüzünü güldüren ve müşteri memnuniyetini hedeflemiş olan joker indirimleri sayesinde gününüzü kurtarabilirsiniz.

Yemek sepeti joker indirimlerini genellikle uygulamanın yoğun olduğu saatlerde yapıyor. Çoğunlukla sabah ve akşam yemek sepetine özel joker indirimlerle karşılaşmanız mümkün olabiliyor. Yemek sepeti bulunduğunuz semtinizdeki restoranlara %50 %40, %30, %20’ye varan özel indirimleri size sunuyor. Tabi size de sevdiğiniz restoranı seçip indirimi kullanmak kalıyor.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Neye Göre Geliyor?

Pek çok Yemek Sepeti kullanıcısı, yemek sepeti joker indirimlerinin neye göre geldiğini merak ediyor. Günün en yoğun saatlerinde joker indirim fırsatlarını yakalama şansınız artıyor olsa da, günün her saati aslında joker indirimi uygulanabiliyor. Bu durum biraz da bulunduğunuz il, ilçe ve restoranlara bağlıdır. Bazı restoranlarda günde 2’den fazla joker indirimi karşınıza çıkıyorken, bazı restoranlarda çok daha nadir indirim çıkabiliyor.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nasıl Yakalanır?

Yemek Sepeti’nde joker indirimlerini yakalamak bazen zor olabiliyor. Pek çok yöntem keşfetmiş olan kullanıcılar, joker yemek sepeti indirimlerini daha çok görebilmek için ekranın başında nöbet tutuyor. Yemek sepeti indirim sıklıkları semt teslimatlarına ve ilçelere göre değiştiği için size işe yarar bir yöntem vereceğiz. Hemen Yemek Sepeti uygulamanızı açıp, ana sayfada bulunan menüdeki semt seçeneklerini değiştirebilirsiniz. 

Bu seçeneği değiştirirken kendinize yakın olan semtleri seçmeye özen göstermelisiniz. Çünkü restoranlar uzak semtlere teslimat yapmıyor, joker indirimi kazansanız bile, o restoran size teslimat yapmıyor ise siparişiniz iptal olabilir. Bu yüzden beğendiğiniz ve daha çok indirim çıkmasını istediğiniz bir restoran bulunuyorsa, hangi semtlere servis yaptığını çok iyi bilmeniz gerekiyor. Joker indiriminin çıkma ihtimali semt ve restoranla çok yakından bağlantılıdır. Semtinizi sürekli değiştirirseniz, karşınıza indirim çıkma ihtimali de artıyor.


Joker Yemek Sepeti


Ayrıca, Yemek Sepeti hesabınızdan çıkış yapıp, tekrar hesabınıza girerseniz joker indirimlerle karşılaşma oranınız da artıyor. Birden fazla hesabınızın bulunması yine joker indirimlerden daha çok faydalanabilmenizi sağlayabilecek bir yöntemdir. Farklı hesaplarla uygulamaya giriş yapıp, yakın semtlerdeki restoranları kontrol ettiğinizde karşınıza joker indirim fırsatı çıkabilir. Yemek sepeti kullanıcıları tarafından denenmiş olan bu yöntemler başarılı sonuçlanmış, sizler de deneyip indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Zorunlu mudur?

Yemek Sepeti’nde karşınıza çıkan joker indirimleri kullanmanız zorunlu değildir. İstediğinize bağlı, sevdiğiniz semt için yapılmış indirimleri seçip fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ama sevmediğiniz bir

restoranda indirim çıkmışsa, joker indirim sayfasını kapatıp uygulamaya devam edebilirsiniz. Kullanıcılar için zorunlu olmayan indirimler, Yemek Sepeti kullanan işyeri sahipleri için zorunludur. Özellikle hizmete yeni açılmış restoranlar, kullanıcıların sipariş vermesi için ilk siparişlerine özel joker indirimi sunarlar. Joker indirim, müşterinin restoranı denemek için daha ucuza sipariş vermesini sağlıyor. Eğer 5-6 aylık bir kullanıcıysanız, yemek sepeti joker indirim kazanma oranınız çok daha yükseliyor, neredeyse her hafta karşılaşabilmeniz mümkün.

Daha yeni Daha eski

ads